شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 21 2018
جوان لارستانی رئیس کمیته استعدادیابی و نخبه‌پروری کشتی آزاد در فارس شد نایب رئیس هیأت کشتی استان فارس:

جوان لارستانی رئیس کمیته استعدادیابی و نخبه‌پروری کشتی آزاد در فارس شد

نایب رئیس هیأت کشتی استان فارس گفت: داود عسکرپور از مربیان و قهرمانان مطرح استان فارس به عنوان عضو کمیته استعدادیابی و نخبه‌پروری هیأت کشتی فارس و رئیس این کمیته در کشتی آزاد استان شد.

حمید عباسی‌متین پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار لادستان اظهار داشت: در مجمع عمومی هیأت کشتی استان فارس که با حضور نایب رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران، رئیس و اعضای هیأت کشتی استان و همچنین رؤسای هیأت کشتی شهرستان‌های فارس برگزار شد، داود عسکرپور با پیشنهاد رئیس کمیته استعدادیابی و نخبه‌پروری هیأت کشتی فارس و موافقیت رئیس هیأت کشتی استان، وی به عنوان عضو کمیته استعدادیابی و نخبه‌پروری هیأت کشتی فارس و رئیس این کمیته در کشتی آزاد استان معرفی شد.

وی افزود: اداره‌کل ورزش و جوانان استان فارس همزمان با سراسر کشور جشنواره استعدادیابی در 5 رشته کشتی، اسکواش، تکواندو، کبدی و اسکی را از تاریخ پنجم الی هفتم بهمن‌ماه در شیراز برگزار می‌کند که داود عسکرپور مسؤولیت استعدادیابی و نخبه‌پروری و همچنین شناسایی دانش‌آموزان پسر 10 تا 14 ساله استان فارس در رشته کشتی آزاد را بر عهده دارد.

نایب رئیس هیأت کشتی استان فارس خاطر نشان کرد: امیدواریم با ورود قهرمانان با اخلاقی چون داود عسکرپور به جمع خانواده بزرگ کشتی استان فارس، روزبه‌روز شاهد پیشرفت و ترقی ورزش کشتی در این استان پهناور باشیم.

عباسی‌متین در پایان یادآور شد: داود عسکرپور دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت تربیت بدنی و علوم ورزشی و مربی رسمی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران است که مدال طلای کشتی آزاد آسیا و سابقه چندین‌ساله در اردوهای تیم ملی را در کارنامه افتخارات خود دارد.


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جوان لارستانی رئیس کمیته استعدادیابی و نخبه‌پروری کشتی آزاد در فارس شد

آخــریـــن اخبـــــار